HAKKIMIZDA

 

AAC Denetim, bağımsız denetim, tasdik hizmetleri, kurumsal finans, halka arz, proje finansmanı, şirket devir ve birleşmeleri, vergi denetimi, iç denetim ve yapılandırması, AB Proje danışmanlığı ve denetimi alanlarında Türkiye’nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur. Merkezi Ankara’da bulunan AAC Denetim’in, İstanbul ve Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde temsilcilikleri bulunmaktadır.

Günümüzün küreselleşen dünyasında işletmelerin yatırım, birleşme, dışa açılma ve finansal kaynak bulma ihtiyacı artmış, bu ihtiyaçları finansman kuruluşlarından veya uluslararası yatırımcılardan karşılamak istemeleri sonucu doğmuş, dolayısıyla işletmeler arasında yeterli ve güvenilir finansal bilgi akışının önemi bir kat daha artmıştır.

AAC Denetim, verdiği profesyonel hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile danışanlarının başarılı bir şekilde günümüzün değişen şartlarına uyum sağlamasına ve ortaya çıkan hür türlü fırsata cevap verebilmelerine yardımcı olmaktadır.

AAC Denetim, Maliye Bakanlığı ve özel sektörde üst düzey yöneticilik yaparak sektör tecrübesi edinmiş ve üniversitelerin muhasebe-finansman ve denetim alanlarında öğretim üyesi olarak akademik kariyere sahip yeminli mali müşavirlerden oluşmaktadır.

Kamu ve özel sektörde bilgi birikime sahip, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile güvenilirlilik ilkesi çerçevesinde, akademik bilgiyi ve yılların deneyimini harmanlayarak danışanlarının hizmetine sunmaktadır.

Kayda değer büyümelerin ve kurumsal birleşmelerin yaşandığı günümüz piyasa koşullarında şirketler çok sayıda problemle karşılaşmaktadırlar. AAC Denetim, şirketlerin kurumsal bir özgüven içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ile mükemmel parasal değere ulaşmasını hedeflemektedir.

Vizyoner ekip liderleri ile AAC Denetim, danışanlarının karşı karşıya kaldıkları zorlukların üstesinden gelmeleri ve fırsatları yakalayabilmeleri için her kuruma özel butik hizmetler tasarlamaktadır. AAC Denetim’in konusunda uzman ve deneyimli kadrosu, sektörel bakış açısını geliştirmek için global bir benchmark sunmaktadır.

AAC Denetim’in Vizyonu akademik ve sektör deneyimli bakış açısı ile her zaman her yerde bir adım önde olmaktır.